Předvánoční slevy

Předvánoční slevy, které potěší a překvapí

Předvánoční slevy vám pomohou ušetřit peníze a zároveň nakoupit vánoční dárky

Smrčky již od 399 Kč

Zimní cashback Sony až 10 000 Kč

Lyžařské zájezdy od 349 Kč

Slevový kód 1000 Kč

Exotika od 19 390 Kč

Wellness pobyty od 1090 Kč

Zima s Alzou slevy až 30%

Slevový kód na dopravu zdarma

Předvánoční slevy a slevové kódy

Předvánoční nákupy se blíží a my pro vás vyhlížíme, jako každý rok, na jaké předvánoční slevy v roce 2020 můžete natrefit. Nakupujte ve slevě vánoční dárky a vybírejte za nízké ceny elektroniku, oblečení, dovolené, zážitky, kosmetiku a mnoho dalšího. Letos to bude opravdu nadělení na Vánoce! Připravte se, je nejvyšší čas nakupovat dárky. 

Vánoční cashback, kuponové knížky a další skvělé slevy

Předvánoční nákupy jsou v plném proudu. Nenechte dárky na poslední chvíli! Využijte při nákupech slevy, slevové kódy, šekové knížky se slevovými kódy nebo cashback. Na vánoční cashback natrefíte v různých e-shopech a vy tak nakoupíte ve slevě notebooky. Nezapomeňte kromě dárků nakoupit také vánoční dekoraci jako vánoční ubrusy, vánoční výzdobu na stromeček a mnoho dalšího.  

Jak dále ušetřit na vánočních nákupech?

Využijte všeho co se dá! Od našich slevových kupónů po dopravu zdarma. Nezapomeňte využít věrnostních programů jednotlivých e-shopů. Obzvlášť, když nakupujete pravidelně. Pak se vám peníze budou vracet a vy tak získáte zpátky své peníze. Sledujte naše stránky, kde vám nabídneme nejčerstvější předvánoční slevy nebo naší facebook skupinu

Nevíte jaký koupit dárek? Využijte dárkového rádce

Ano! Nám to v redakci pomohlo. Využili jsme dárkové rádce, které najdete v jednotlivých e-shopech. Pomohou vám vybrat vhodný dárek, ať už hledáte dárky pro muže, ženy, děti, babičku, dědu nebo kamarády a to v jakémkoliv věku. Nakupujte za předvánoční slevy oblečení, elektroniku, zážitky, dovolené a mnoho dalšího. Překvapte své blízké! Máte přítelkyni? Co takhle snubní prsten pod stromeček? :) 

Nevhodné dárky

Koupili jste nevhodný dárek, který nepotěšil? Využijte možnost vrácení zboží. E-shopy nabízejí zákazníkům vrácení zboží a vánoční dárky můžete vracet. Cože? Někteří prodejci nabízejí výměnu zboží i v kamenných obchodech. A pokud zboží nelze vrátit, zkuste střelit dárky na internetu za slušnou cenu. 

Letos jedeme na rekord

Předvánoční nákupy a celkový objem prodaného zboží každým rokem stoupá. Vyšší spotřeba domácností, platy, nízká nezaměstnanost nebo také častější on-line nakupování. K tomu si přičtěte tuzemskou konkurence a opravdu nás čekají rekordní předvánoční nákupy.