Mutumutu sleva až 30% | soutěž o hodinky

Mutumutu sleva až 30% | soutěž o hodinky

Všechny slevy garantujeme. Odměna pro každého, kdo zde najde neplatnou akci!

Využijte promokód a slevy na Mutumutu a sjednejte si životní pojištění on-line. Nyní probíhá Mutumutu soutěž o hodinky Garmin a Apple Watch zcela zdarma. Proč právě Mutumutu? Současný trh s životním pojištěním je nemocný. Proto vznikl start-up Mutumutu pod záštitem KB pojišťovny. Sjednejte si on-line pojištění na smrt, invaliditu, krytí hypotéky nebo výpadku příjmu. Získejte až 30% z pojišťovny zpět na účet a to jen zdravým životním stylem - pravidelný pohyb, nekouřit a chodit na preventivní kontroly k doktorovi.

Sleva až 30%

Stačí se aktivně pohybovat, chodit k doktorovi a vy získáte cashback

  Platí min. do 22.1.2021

Soutěž o hodinky Garmin nebo iWatch

Chytré hodinky ZDARMA ke sjednanému pojištění

  Platí pouze do 31.1.2021

Mutumutu pojištění nemocenského OSVČ

Už jste pojištění v případě nemoci jako OSVČ, freelancer nebo podnikatel?

  Platí min. do 22.1.2021

Životní pojištění

Ideální čas k uzavření životka

  Platí min. do 22.1.2021

  Upozornit na nové slevy

Dozvíte se nejdříve o nových kupónech a výprodejích na Mutumutu!

Přihlášením k odběru souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Zlevňovač najde slevy za vás!

Rozšíření do Chrome, s kterým máte všechny kupóny a akce na dosah.

Jak uplatnit slevový kód Mutumutu?

Nejprve klikněte na "nezávazně spočítat pojistku". Úplně dole než dáte spočítat cenu, najdete hned nad tlačítkem nahoře text "Máte promkód?", na který klikněte. Následně se vám rozbalí textové pole a zde vložíte váš slevový kupón a uplatníte.

Jak získat hodinky zdarma?

Získat můžete hodinky Apple Watch 3, Garmin Vivoactive 3. A v čem je háček? Hodinky dostanete opravdu jako dárek k pojištění, jediné co stačí je splnit měsíční sportovní výzvu na 40 bodů a sdílet fotku na sociálních sítích s tagem #mutumuturespekt. A to je opravdu skvělá motivace na to začít sportovat. Ale pospěšte, akce platí jen do 31. 1. 2021. Snad se bude ale opakovat i příští rok. :-)

Mutumutu - životní pojištění

Nový český start-up Mutumutu nabízí ve spolupráci s KB životní pojištění. Životní pojištění je jednoduché a přehledné. Máte možnost ušetřit na pojištění peníze, stačí aby jste se starali o své zdraví aktivně a máte slevu -30%. 

Minimální měsíční platba je 200 Kč za pojistnou smlouvu. Pojistit se tak můžete na životní rizika např. smrt, invaliditu až do 3. stupně a pracovní neschopnost od 60. dne (bez zpětného plnění). Podmínky pojištění jsou přehledné včetně výluk. Pojištění pak uzavřete na stránkách a smlouva vám přijde e-mailem. Pokud se chcete dočíst více, zkuste si přečíst náš článek.